Mytí a čištění fasád komerčních objektů

Mytí a čištění fasád

Mytí a čištění fasád komerčních objektů

systémem PuraQleen®

Čištění fasád

Pomocí unikátního systému Puraqleen® dokážeme proměnit fasádu vašeho objektu k nepoznání. Zářící fasáda bude dalším, vítězným argumentem v boji proti konkurenci. Prachem zanesenou,  či jinak zašpiněnou fasádu očistíme šetrným způsobem a bez rizika poškození. Čištění probíhá za použití jemných kartáčů a demineralizované vody. Ta na sebe váže prach usazený na fasádě a tím dochází k jeho hloubkovému odstranění. Díky antistatickému náboji si takto očištěná fasáda svou čistotu zachová delší dobu než po běžném čištění.

Odstranění řas a plísní

Odstranění řas a plísní je také možné. K čištění používáme schválené, certifikované přípravky splňující veškeré hygienické požadavky. Jejich aplikace vždy záleží na konkrétním rozsahu napadení, struktuře fasády, použité nátěrové hmotě (v případě omítkových fasád) nebo druhu obkladu. Konkrétní způsob řešení navrhujeme po prohlídce čištěné plochy.

K dokonalému vyčištění fasády stačí malý manipulační prostor. Celá realizace čištění probíhá v mnoha případech bez nutnosti použít lešení či plošinu (díky teleskopickým tyčím lze provádět čištění až do výšky 15 m ze země). To proces čištění výrazně zrychluje a zlevňuje například proti horolezcům nebo myčům s mopem a plošinou. Další výhodou je nezávislost procesu na zdroji vody a elektřiny, systém pracuje s vlastním zásobníkem vody i zdrojem elektřiny.

Záruka odpovědnosti

Pracujeme profesionálně. Pohybujeme se ale v reálném světě a víme, že život někdy přichystá různá překvapení. Pro tyto případy jsme pojištěni až do výše 5 mil. Kč. S námi se tedy nemusíte ničeho obávat!

Cena za čištění se pohybuje od 20,- Kč/m². Přesné stanovení ceny je vždy individuální a závislé na mnoha faktorech, např. síle znečištění, složitosti fasády, množství a typu oken, dostupnosti apod.

Pro vypracování konkrétní cenové nabídky nás kontaktujte zde.

Příklady použití:

  • Mytí a čistění fasád domů do výšky cca 15 m ze země (prosklené plochy, omítky, plechy, obklady i z přírodního kamene)
  • Mytí a čistění montovaných hal a objektů (výrobní, logistické a administrativní haly – lakovaný plech, polykarbonát, prosklené plochy)
  • Mytí a čistění čerpacích stanic

Od konkurence vás odliší dokonale čistá fasáda objektu!

Získejte návod jak bude fasáda opět jako nová!

Pro další reference klikněte zde!