Mytí a čištění fasád rodinných domů

Mytí a čištění fasád rodinných domů

systémem PuraQleen®

Čištění fasád

Díky pokrokové technologii PuraQleen® dokážeme změnit podobu vašeho domu. Zaprášenou, případně ptačím trusem zašpiněnou fasádu vyčistíme šetrným způsobem bez rizika poškození. K čištění používáme jemné kartáče a demineralizovanou vodu. Ta na sebe váže prach a ostatní nečistoty usazené na fasádě a tím dochází k jejich hloubkovému odstranění. Takto očištěná fasáda si svou čistotu zachová delší dobu než po běžném čištění.

Vyčištění řas a plísní

Vyčištění řas a plísní je také možné. Chemické přípravky používané k čištění jsou certifikované –  schválené a splňují veškeré hygienické požadavky. Jejich použití vždy záleží na konkrétním rozsahu napadení, struktuře fasády a použité nátěrové hmotě. Kartáče aplikují přípravky na odstranění řas a plísní do hloubky a přitom šetrně k fasádě. Hloubkové čištění tak má i preventivní účinky.

Pro dokonalé vyčištění fasády potřebujeme pouze malý manipulační prostor. Celá realizace čištění fasády rodinného domu probíhá většinou bez nutnosti použít lešení. Tím se proces čištění výrazně zlevňuje například proti novému nátěru. Další výhodou je nezávislost procesu na zdroji vody a elektřiny. Puraqleen pracuje s vlastním zásobníkem vody i zdrojem elektřiny. Díky šetrnému způsobu čištění a potřebě malého pracovního prostoru nedojde k poškození vaší zahrady ani k dalším nepříjemnostem (zašpinění oken, parapetů…).

Záruka okamžitého efektu

Jsme si naší prací 100% jisti, a proto Vám můžeme garantovat výsledek! Pokud nebude po vyčištění vaše fasáda zřetelně (pouhým okem viditelně) očištěná, nebudete platit nic!

Záruka odpovědnosti

Pracujeme profesionálně. Pohybujeme se ale v reálném světě a víme, že život někdy přichystá různá překvapení. Pro tyto případy jsme pojištěni až do výše 5 mil. Kč. S námi se tedy nemusíte ničeho obávat!.

Přesné stanovení ceny je vždy individuální a závislé na mnoha faktorech, např. síle znečištění, složitosti fasády, množství a typu oken, dostupnosti apod.

Pro vypracování konkrétní cenové nabídky nás kontaktujte zde.

Je fasáda vašeho rodinného domu zašpiněná a nelíbí se vám?

Získejte návod jak bude fasáda levně jako nová!

Pro další reference klikněte zde!